Android exe dosyası açma programları. Windows'ta Android Uygulama Nasıl Çalıştırılır? 2019-03-03

Android exe dosyası açma programları Rating: 6,5/10 1833 reviews

Windows'ta Android Uygulama Nasıl Çalıştırılır?

android exe dosyası açma programları

Open Freely Dosya Formatları Açma Programı Open Freely indir, Ücretsiz yazılım her türlü dosya formatını açmanızı sağlayarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Artık cihazımıza program ya da oyun yükleyebiliriz. Makaleyi örnek olarak en çok sevilen android oyunlarından birisi olan Clash of Clans oyununun kurulumunu anlatarak tamamlayacağım. Tıpkı diğer dosyaları açarken yaptığınız gibi. Inno Setup Extractor sonra Android telefonunuzda exe ayıklamak ve daha sonra bu dosyaları kontrol edebilirsiniz.

Next

Android ile exe Çalıstırma %100 GÜNCEL

android exe dosyası açma programları

Bildiğiniz üzere bazı android programları ve oyunları kullanıcıların çok fazla zamanını alıyor ve telefonlarda şarj problemleri, internet problemleri, telefonun fazla ısınması gibi sorunlar oluşuyor ya da kullanıcılar telefonlarını ellerinde tutmaktan yoruluyorlar, küçücük erkanlardan bunalıyorlar. Open Freely Kullanışlı yapısı sayesinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan dosya formatlarını kolay ve ücretsiz bir şekilde açıyor. İlk olarak kurulum karmaşık görünse de aşama aşama ilerlediğinizde herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Şimdi Google Apps kurulumuna gelelim. Ancak amacınız uygulamayı çalıştırmak değil, sadece performansını incelemek ise Android Emülatör aradığınız çözüm olacaktır. Bunun için ilk önce android cihazımıza sanal olarak bir windows işletim sistemi kurmamız gerekiyor. İstediğiniz uygulamayı, istediğiniz çözünürlük ve performans ayarlamalarını yaparak inceleme imkanınız var.

Next

Telefonda Excel,Word,Powerpoint dosyaları nasıl açılır?

android exe dosyası açma programları

Asıl soru ise, uygulamaların nasıl çalışacağı? Mobil cihazların tüm yapabildiklerini bu uygulama ile yapamayabilirsiniz. Biraz yavaş çalışır eğer android cihazınızın sistem özellikleri ram vs. Cihazınızı oluşturduktan sonra Play tuşuna basıp yeni Nexus 7 android tabletiniz bilgisayarınızda çalışmaya başlıyor. Bunun için bildiğiniz üzere çeşitli emülatörler kullanılmakta. Dosyanın nerede olduğunun bir önemi yok ama sonradan silinmeyecek olmasına dikkat edin. .

Next

APK Açma

android exe dosyası açma programları

Eğer bir data kablomuz yok ise dosyası büyük ihtimal telefonumuza bilgisayardan mail aracılığı ile gönderiyoruz. Android ekosistemi büyük olmasına büyük ama siz bir geliştirici olarak farklı bir platformun üyesi olabilirsiniz. Türkçesi ise AçıkDoküman Metin Dosyası şeklinde çevrilebilir. Bir android oyununu bilgisayarda oynamak için o oyunu çalıştırabilecek olan android ortamının bilgisayarda çalıştırılması gerekiyor. Google Apps için cihazınız için seçtiğiniz android versiyonuna uygun Google Apps dosyasına sahip olmanız gerekiyor.

Next

Android Telefonda Exe Dosyası Çalıştırmak

android exe dosyası açma programları

Yeni cihaz oluşturmak için bir pencere çıkacaktır karşınıza. Ayrıca tema tasarımını değiştirmek için de bu programdan yararlanabilirsiniz. Server bağlantısı sağlanırken çeşitli sorunlar çıkarıyor ve kurulum konusuda gerçekten çok sorunlu. Open Freely yazılımının desteklediği dosya formatlarını tüm ayrıntısına gelene kadar sayacak olursak. İstek bir video isterseniz yorum kısmına veya mail adresimize yazabilirsiniz.

Next

androidde exe açmak » Sayfa 1

android exe dosyası açma programları

File Extension of and meanings in english. Sonuçta bunun bir metin dosyası olduğunu bilmek ve diğer metin dosyalarına biçim olarak benzediğinin farkına varmak yeterlidir. Bu portlar daha verimli çalışmakta ve istediğiniz ayarlamaları yapabilmektesiniz. Android programlarý linux tabanlý olduðu için birçok ortamda kullanýlabilir. Apache OpenOffice programının son sürümünü aşağıdaki linke tıklayarak bilgisayarınıza direk indirebilirsiniz. Açık kaynak koduna sahip olduğu için biraz kodlamadan anlıyorsanız, basit Android uygulamaları yazabilirsiniz.

Next

Android'e Exe Uzantılı Dosyalar Çalıştırma

android exe dosyası açma programları

Android programlarý linux tabanlý olduðu için birçok ortamda kullanýlabilir. Özellikle büyük medya görüntülerini zipleyerek dosya boyutunu küçültebiliyoruz. Bu limit bilgisayarınızın performansı ile orantılı. Resource Hacker ücretsiz bir kaynak kod düzenleyicidir. Android telefonumuza ya da tabletimize mail aracılığı ile gelen rar dosyalarını açmak için ekstra bir uygulama kullanmamız gerekiyor.

Next

Open Freely indir

android exe dosyası açma programları

Ben sizin için tüm emülatörleri araştırdım ve en güzel olanını seçtim. Genymotion Kurulumu Kurulum aşamalarından kısaca bahsedecek olursak, ilk önce Genymotion emülatörünü indirip kurulum yapacağız. Bunu yapmak için, kullanmak istediğiniz exe dosyasını cihazınızda yeni bir klasöre yerleştirin ve adlandırın herhangi bir isim iyi, sadece hatırlamanızı kolaylaştırın. Bilgisayarda tam sürüm Android çalışmasına olanak sağlayan bu yazılım ile tablet ve telefon ayrımı yaparak da uygulamalar arasında gezebilirsiniz. Bu arada dediklerinizi emin olmak için yazmadan önce defalarca okudum, siz ise hakim gibi yargılamışsınız. Bu yüzden Clash of Clans oyunumuzu Genymotion emülatörü ile oynayacağız.

Next