Exe uzantılı dosya açma programı indir. Ücretsiz Office Dosyalarını Açma Programı 2019-04-23

Exe uzantılı dosya açma programı indir Rating: 4,6/10 1495 reviews

Bütün Belge ve Dosyaları Açma Programı

exe uzantılı dosya açma programı indir

Sıkıştırma işleminin kısa sürdüğü işlemlerde düşük kalitede bir sıkıştırma gerçekleşir. Mevcut dosyaları sıkıştırıp saklama yanında internetten indirilen sıkıştırılmış dosyaları açıp kullanmak için ihtiyaç duyulan bir program olan Winrar, birçok faydası ile kullanıcının işini kolaylaştırıyor. Böylece Winrar büyük olan dosyayı parçalara bölerek kaliteli bir şekilde arşivliyor. Exe dosyasını yönetici haklarına sahip olarak çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Seçeneğe parça büyüklüğünü yazın, dosyanız o büyüklükte parçalara bölünsün.

Next

Exe dosyası düzenleme içini görme ve değiştirme programı bedava indir ücretsiz

exe uzantılı dosya açma programı indir

Bu bölümde parola oluşturabilir, sıkıştırma ayarlarını yapabilir, kurtarma boyutu ve cilt ayarlarını yaparak kaliteli bir dosya oluşturabilirsiniz. Fakat bu pencereyi kapatarak yine de programı kullanabiliyorsunuz. Her ne kadar sıkıştırma yazılımı olsa da dosya şifreleme yazılımı olarak da mükemmeldir. Aynı zamanda katı arşivde yer alan hasarlı bir dosyayı çıkarmak ise mümkün değildir. Merhaba, Öncelikle şunu bilmenizi isterim : Herhangi bir dosyanın uzantısını değiştirsenizde onu oluşturmak için kullanılan programın atadığı imza signature dosyaya yazılır ve bu şekilde o dosyanın ne olduğu anlaşılır.

Next

DJVU Dosyası Açma Programı Ücretsiz İndir Gezginler

exe uzantılı dosya açma programı indir

Burada istediğiniz şekilde ayar yapabilirsiniz. Free Opener dosya uzantıları ile ilgili özel yazılımları indirmeden pek çok dosya uzantıları, formatları görüntüleme, düzenleme yapmayı sağlayan ücretsiz bir program. Bunlar arasında en çok Rip alınan eXescope programıdır. Sıkıştırılmak istenen dosyaya sağla tıklayıp arşive ekle denildikten sonra karşımıza çıkan bu seçenekler, sıkıştırılan dosyanın işlem sonrası performans ve kalitesini belirliyor. Eugene Roshal yazılımın ilk geliştiricisidir. Office Belgelerinden ses dosyalarına ve Windows sistem dosyalarından dokümanlara kadar tüm temel dökümanları açar.

Next

WinRAR İndir

exe uzantılı dosya açma programı indir

Bilgisayarda kullanılan tüm dosyaların bir uzantısı bulunur. Winrar 64 bit performans olarak kullanıcıya makine performansı ve kullanım olarak büyük avantaj sağlıyor. Tek dezavantajı diğer seçeneklere göre işlemin biraz daha uzun sürmesidir. Arşivdeki dosyaları sık-sık güncellemeyecek ve arşivden herhangi bir dosyayı sık-sık çıkarmayacaksanız katı arşiv seçeneğini işaretleyebilirsiniz. İnternetten indirilen herhangi bir dosyanın uzantısına bakılarak Excel veya Open ile dosyayı açabileceğimizi öğrenebiliriz.

Next

Windows İçin Ücretsiz 3 DMG Dosyası Açma Programları

exe uzantılı dosya açma programı indir

Winrar ile dosya şifreleme nasıl yapılır açıklayarak dosyalarınızı nasıl güvende tutacağınızı anlatalım. Inkspace açık kaynak kodlu bir vektör grafik düzenleme yazılımıdır. Sanýrým c++ yeterli oluyor böyle iþler için. Mesela bir Word belgesi %80 oranında sıkıştırılabilir. Sıkıştırmak istediğiniz dosyanın üzerine gelerek sağ tıklayın. Aynı zamanda Word belgelerini açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, konsol komutları ile program geliştiricilere de yardımcı oluyor.

Next

exe açma,exe dosya,exe program,exe dosya açma,program

exe uzantılı dosya açma programı indir

Dosyalar sabit bir şifre ile sıkıştırıldığında bir virüs tehlikesine karşı açık dosyalara göre çok daha güvendedir. Daha sonra istediğiniz dosya hemen açılıyor. Adımda indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı dışarı çıkarın. Bu programlar listesi aşağıda vereceğim size zahmet bunları artık google aratarak bulabilirsiniz. Önemli belgelere erişimi engelleyen şifreleme işlemi, sıkıştırılmış dosyanın sadece ait olduğu kullanıcı tarafından açılıp görüntülenmesine izin veriyor. Dosyaları sıkıştırıp arşivlemek güvenlik açısından kullanıcı için her zaman avantajdır.

Next

Ücretsiz Office Dosyalarını Açma Programı

exe uzantılı dosya açma programı indir

Winrar'da En İyi Sıkıştırma Yöntemi Hangisidir? Dünya genelinde 500 milyondan fazla insan Winrar kullanıyor. Ayrıca düzenleme özellikleri arasında yeniden ölçeklendirme, döndürme, çevirme ve daha pek çok özelliği kullanarak yeniden şekillendirme gibi şeyleri sayabiliriz. Aksi takdirde katı arşiv oluştur seçeneğini işaretlemeden yapacağınız bir sıkıştırma en iyi sıkıştırma yöntemi olacaktır. Sürükle bırak desteği olmadığı için, açmak istediğiniz dosyaları program içerisindeki ekranın sol üstünde yer alan sarı dosya ikonuna tıklayarak seçmeniz gerekiyor. Zamanla yarışılan günümüzde birden fazla dosyanın tek tuşla karşı tarafa iletilmesi, zamandan tasarruf yanında tek dosyada saklanan belgelerin atlanmadan derli toplu şekilde karşı tarafa iletilmesini de sağlar. Winrar dosya şifreleme yazılımın en önemli özelliklerinden biri demiştik. Winrar ile dosyalarınızı nasıl kolay bir şekilde bölerek arşivleyebileceğinizi ve gerektiğinde çıkarılabilir sürücülere kolay aktarılır hale getirebileceğinizi anlatmak istiyoruz.

Next

Open Freely İndir

exe uzantılı dosya açma programı indir

Şimdi adım-adım Winrar kullanımını anlatarak konuya açıklık getirelim. Günümüzde pek çok farklı program indirme sitesi bulunuyor ve bu sitelerin ne yazık ki çoğu yasa dışı içeriklerin yanı sıra virüslü veya zararlı yazılımlarla dolu programlar yayınlamakta. Winrar ile Dosya Şifreleme Nasıl Yapılır? En hızlı formatta sıkıştırma yaptığınızda en düşük kalitede bir dosya sıkıştırma yapacağınızı unutmamalısınız. Sıkıştırılmış ve şifrelenmiş dosyaların diğer dosyalara göre bir virüs tarafından yapısının bozulması çok daha zordur. Bu nedenle hazırlanan her dosya kullanıcısı için özel ve gizlidir. Arkadaþým çok güzel bir internet sitesi olmuþ.

Next

Free Opener İndir: Tüm Dosya Uzantıları, Formatları Açma Programı

exe uzantılı dosya açma programı indir

Büyük boyutlu dosyaları parçalara ayırarak sıkıştıran ve arşivleyen Winrar, sabit sürücüde dosyaların daha az yer kaplayarak saklanmasını sağlıyor. Bu konuda çeþitli yabancý kaynaklardan arama yapýp exe açma ile ilgili size yardýmcý olmaya çalýþacaðýz. Þimdiden Allah hepinizden razý olsun. Nasıl bir avantaj kazanacağınıza dair herhangi bir bilginiz yoksa hemen açıklayalım. Tek Dosya Avantajı: Mevcut dosyaların tek dosya olarak saklanması yanında internetten indirilen dosyaların tek-tek değil bir dosya olarak hızlı bir şekilde indirilmesini sağlayan Winrar, tek-tek indirilen dosyaların hangi klasörde olduğunu bulma zorluğunu da ortadan kaldırıyor. Hemen onların yanında yer alan Mail işareti raporu mail olarak varsayılan mail programınız ile göndermenizi sağlamakta. Zıp ile sıkıştırılan dosyalar ise WinZip kullanan bir kullanıcının açabileceği dosyalardır.

Next

CorelDRAW Görüntüleyici CDR Dosyası Açma Programı

exe uzantılı dosya açma programı indir

Dosyanın kaydedileceği yeri seçmezseniz dosyanız bu bölüme kaydedilecektir. Alan Tasarrufu: Winrar ile ihtiyaç duyulan dosyalara ulaşmak kolaylaştığı gibi, sabit sürücüde dosyaların kapladığı yer de azalıyor. Kapsam Dışı Faydaları: Kullanımı çok kolay, hızlı, işlevsel ve işletim sistemi dostu bir yazılım olan Winrar, kapsamı dışında da işe yarayan bir programdır. Aksi takdirde dosyayı açmakta sorun yaşanacaktır. Transfer edilen dosya, bu komut sayesinde karşı tarafın bilgisayarında Winrar kurulu olmasa bile dosyanın açılmasını sağlar.

Next